Wszechstronna działalność na rzecz rozwoju onkologii na Opolszczyźnie.
czym jest rak? leczenie raka, rak piersi, rak szyjki macicy, rak płuca, rak krtani i gardła, rak jelita grubego, rak gruczołu krokowego, efekty uboczne chemioterapii, chemioterapia, radioterapia, hormonoterapia, rehabilitacja, o raku piersi, objawy raka piersi,onkologia, Opolska Fundacja Antynowotworowa

Porozmawiaj z psychologiem

Drodzy Młodzi! Szanowni Rodzice!

Mam na imię Joanna i jestem psychologiem. Kilka lat temu ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szpitalu im. dr. J. Babińskiego w Kobierzynie, Polskiej Akcji Humanitarnej, Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Opolu.

Cały czas staram się zdobywać wiedzę i kształcić tak, by jak najlepiej wykonywać swój zawód, który jest jednocześnie moją największą pasją.

Prywatnie - bardzo lubię poznawać nowych ludzi, uwielbiam konie, ciepłe dni, oglądanie filmów. Mam dwa koty. I tak jak Wy - wiem, czym jest choroba nowotworowa bliskiej osoby.

Dziś zwracam się do Was - Młodych oraz Rodziców, którzy macie za sobą traumatyczne doświadczenie choroby onkologicznej, leczenia i rehabilitacji. Doświadczenie to dało wam ogromne siły, ale też przysporzyło ogromnych trudności. To dlatego z jednej strony jesteście silni, wytrwali; z drugiej zaś tak często towarzyszy Wam lęk, obawa o jutrzejszy dzień, złość, poczucie niesprawiedliwości i krzywdy. To dlatego również warto tę siłę wydobyć i nauczyć się konstruktywnie wykorzystywać; a trudne doświadczenia poddać analizie po to, aby znaleźć w sobie upragniony spokój.

Wielu z Was poszukuje też swojej życiowej ścieżki, dobrego zawodu, pracy - jeśli chcesz skonsultować swoje pomysły, uzyskać wsparcie, czy poradę - napisz.

Zachęcam zatem do kontaktu - w sprawach zupełnie błahych i tych, które są dla Was szczególnie istotne. Konsultacje są nieodpłatne po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu. Z niecierpliwością i radością oczekuję na kontakt z każdym z Was! Napiszcie do mnie: joanka.podgórska@gmail.com