Wszechstronna działalność na rzecz rozwoju onkologii na Opolszczyźnie.
czym jest rak? leczenie raka, rak piersi, rak szyjki macicy, rak płuca, rak krtani i gardła, rak jelita grubego, rak gruczołu krokowego, efekty uboczne chemioterapii, chemioterapia, radioterapia, hormonoterapia, rehabilitacja, o raku piersi, objawy raka piersi,onkologia, Opolska Fundacja Antynowotworowa

Nasi sponsorzy

Naszymi sponsorami jest wielu ofiarnych podatników, którzy co rok przelewają na nasze konta 1% ze swojego podatku rocznego. Dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom i nie ukrywamy, że co rok liczymy na 1% Państwa podatku.

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Serwis internetowy OFA powstał przy współpracy z StudioGrafiki.com : Strony www Opole

 

Serwis abcZdrowie.pl to najnowsze informacje ze świata zdrowia, medycyny, lifestyle'u, urody, dietetyki i psychologii. Serwis charakteryzuje się wartościową i szczegółową wiedzą przekazaną w przystępny i klarowny sposób za pomocą artykułów tematycznych, poradników, quizów i wideo castów. abcZdrowie.pl to również platforma komunikacyjna pacjenta z lekarzami i specjalistami z różnej dziedziny. www.abcZdrowie.pl

Polecamy

Rak. Straszne słowo i straszna choroba. Każdy z nas chyba obawia się, że pewnego dnia usłyszy taką diagnozę w odniesieniu do siebie lub swoich bliskich. I co wtedy?

Pod koniec września 2011 nakładem wydawnictwa Znaku ukaże się książka: "Wspólnie pokonajmy raka".
Ta książka odpowiada na to pytanie oraz na wiele innych, których chorzy często nie mają komu zadać. Omawia przyczyny powstawania nowotworów, ich rodzaje, sposoby diagnostyki i leczenia oraz zapobiegania chorobie. Wychodzi naprzeciw lękom pacjentów i ich rodzin, oswaja z medyczną terminologią, pokazuje, że po chorobie, a nawet w jej trakcie można prowadzić prawie normalne życie. Łączy osobiste historie pacjentek z rzeczowymi wyjaśnieniami jednego z najlepszych polskich onkologów. Co bardzo ważne – odnosi się do polskich realiów, w których jak najbardziej można wygrać z chorobą i spotkać wspaniałych lekarzy z prawdziwym powołaniem.

Krzysztof Składowski
Wspólnie pokonajmy raka. Onkolog o nadziei.
Rozmowy przeprowadziły
Joanna Gromek-IIIg i Maria Makuch
data premiery: 22 września 2011

„To książka o raku, widzianym oczami wybitnego onkologa i dwu jego bystrych pacjentek, szczęśliwie wyleczonych. Mówi nam – w sposób przystępny i zajmujący – o chorobach nowotworowych i o tym, jak stawić im czoła. Rozprasza lęk, przywraca nadzieję”.
Prof. Andrzej Szczeklik


Czytelniku – trzymasz w ręku książkę niezwykłą. Powinienem napisać: niezwykle cenną. Lektura każdej jej strony to mniej strachu i mniej cierpienia. To wiedza. Na miarę zdrowia i życia.
Kamil Durczok